Провокацијата е нејзин заштитен знак

Среде бел ден се прошетала вака облечена и ги шокирала минувачите

Младата актерска ѕвезда станува се' попровокативна. Во последно време нејзиното омилено парче облека се ултра-кратките шорцеви. Пред неколку дена, Ариел Винтер прошетала по Беверли Хилс во вакво крајно провокативно издание...

Младата актерска ѕвезда станува се' попровокативна. Во последно време нејзиното омилено парче облека се ултра-кратките шорцеви. Пред неколку дена, Ариел Винтер прошетала по Беверли Хилс во вакво крајно провокативно издание...

Ѕвездата од хумористичната серија „Модерно семејство" прошетала среде бел ден во шокантно кратки шорцеви. Долниот дел од нејзината облека кој повеќе открил отколку што сокрил, не било единственото разголено парче облека на неа.

19 – годишната Ариел ги искомбинирала кратките шорцеви со боди со отворен грб.

Нејзиното момче Леви Миден бил далеку подискретен, соблекувањето во јавност не му е омилена активност.

Но, за Ариел шетањето во ваква облека е сосема лесна и природна работа. Во желбата да привлече што поголемо внимание прави по некоја грешка со гардеробата, како што е оваа „дупка" во бодито.

Поврзани

Најнови вести

Коментари