Популарниот холивудски актер Вил Смит мака мачи со вишокот килограми кои ги добил во карантинските делови.

За својата борба за слабеење Вил редовно информира на социјалните мрежи, а овој пат објави забавно видео во кое се обидува да се присети како се користат справите во теретана.

Актерот се пошегува на своја сметка, а ова видео со сигурност насмеа многумина.

@willsmithFirst and last time I was allowed at that gym

♬ Spongebob – Dante9k