Со кого се забавува Сораја во Скопје?

На Александра Накова и српската старлета Сораја Вучелиќ им тргна дружбата! Минатиот викенд старлетите уживаа во Белград, а вчеравечер биле излезени во Скопје, но овојпат им се придружила и поранешната водителка Мелита Ракичевиќ.Танцување, наздравување со вино.

 

 
 
 
View this post on Instagram

#mybeauty 💕

A post shared by Sara (@sorajavucelic) onOct 1, 2018 at 12:30pm PDT

Поврзани

Најнови вести

Коментари