Скопјанката Елеонора Миљковиќ која македонската јавност ја запозна во реалното шоу „Задруга“ секојдневно на социјалните мрежи споделува разголени фотографии.

Овој пат Елеонора позираше гола, а градите ги покри со рацете. Освен што наѕираат нејзините силикони, Елеонора преку тангата го покажа и совршениот задник.

Инаку, Елеонора деновиве изјави дека се преселила во Белград, каде започнува нешто ново во нејзината кариера. За што точно станува збор не сакаше да открие.