Скандалозно и невидено во Србија! Карлеуша еве како дошла во Ѕвездите на Гранд и предизвикала огромен бес (фото)

Јелена Карлеуша секако дека е една од најдобрите стилизирани јавни личности , каде што нејзините настапи и гостувања никогаш не поминуваат незабележани. Меѓутоа овој пат многумина мислат дека Јелена претерала.

Таа на снимање на Ѕвездите на Гранд се појавила во црн прслук и пантолони, а околу себе закачени стотина банкноти.

Доларите на телото на Јелена предизвикале внимание, но на социјалните мрежи се појавиле коментари во кои ја осудуваат. Имено поедини корисници на социјалните мрежи сметаат дека на пеачката овој потег и е невкусен, и дека на овој начин сакала да се пофали со своето богатство, но ги имаи оние други кои ја подржале истакнувајќи дека повторно успеала да испровоцира.

 
 
 
View this post on Instagram

Stigla plata

A post shared by ZORAN BIRTAŠEVIĆ (@zoranbirtasevic) onOct 15, 2018 at 6:47am PDT

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари