На црвениот тепих во Лос Анџелес дамите ги прошетаа своите гламурозни тоалети, а една посебно се истакна.

Станува збор за пејачката Рита Ора, која за оваа прилика носеше проѕирен мрежест фустан под кој немаше градник, туку само црни гаќички кои со задоволство им ги покажуваше на фоторепортерите. Нејзините интимни делови беа покриени со додаток со пердуви кој малку ги откриваше нејзините бујни гради.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by WHOOPSEE (@whoopsee.it)

Нема сомнеж дека контроверзната пејачка најде начин да го привлече вниманието на јавноста и медиумите во пресрет на објавувањето на својот нов студиски албум. Таа само продолжи во истото темпо како пред неколку дена кога на социјалните мрежи објави фотографија на која е речиси гола. Нејзините интимни делови беа покриени со светкаво здолниште додека градите ѝ беа целосно откриени.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ®️ (@picsofritaora)

На црвениот тепих на Рита ѝ се придружи нејзината сестра Елена Ора, која се одлучила за поскромен изглед. Имено, таа избрала црн кожен фустан со пристојна должина и крој.