Шерифовиќ и Брена „се фатија за коси“? Брена со песна на Марија (ВИДЕО)

Гласините дека се едни од најголемите конкурентки во однос на гласоните способности отворија дополнителни трач муабети и лавинакоментари на социјалните мрежи дека Шерифовиќ и Брена „се фатија за коси". За среќа на реалноста, мака на душегрижниците тоа не е така, напротив. Лепа Брена беше специјален гостин на спектакуларниот концерт на Марија Шерифовиќ.

Во емисијата Гламур Брена отпеа песна од Марија и тоа во навистина свое светло кое ги остави без збор сите.

Погледнете:

Поврзани

Најнови вести

Коментари