Новата фотографија на Северина Вучковиќ (49) ја виде светлината на денот на социјалната мрежа Инстаграм.

Иако пејачката често привлекува внимание со модните стајлинзи, на нејзините следбеници им паднаа во очи салонките што ги носи Севе.

Северина комбинираше бели, бушави салонки со кожен фустан и црни хулахопки со срциња на нив.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Имено, станува збор за салони од брендот ‘Marni’ кои вредат скоро 1500 Евра.

Северина со овој стајлинг уште еднаш докажа дека е во чекор со најновите трендови, а фотографијата за само неколку часа собра над 12.000 лајкови.