Северина го запали интернет со слики во костим за капење: "Колку ли години има"? (фото)

Северина Којиќ веќе дваесетина години носи титула на една од најсекси жени во Хрватска и регионот, а нејзината сексипилност со години не бледее. Иако во април го прославила 46 роденден, Северина изгледа барем двојно помлада, што докажуваат и нејзините слики на социјалните мрежи.

За помалку од еден час сликите биле лајкувани готово од14 илјади луѓе, а не изостанаа ни бројни комплименти од мажи и жени на истаграм.

 

 

Jump! #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) onJun 20, 2018 at 7:37am PDT

"Колку ли години има", прашуваат фановите кои се одушевени од Северина со нејзината фигура и изглед.

Северина пред неколку дена го затворила својот истаграм профил, но од вчера повторно е јавно достапен.

 

American Eagle ? #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) onJun 18, 2018 at 7:01am PDT

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари