Сексот ми е омилена вежба, а во авион сум доживеала над 100 оргазми!

Некогашниот ангел на Victoria's Secret открила дека таа и нејзиниот вереник ја чекаат првата брачна ноќ за да ја "консумираат" својата љубов.

Некогашниот ангел на Victoria's Secret открила дека таа и нејзиниот вереник ја чекаат првата брачна ноќ за да ја "консумираат" својата љубов.

Манекенката со поранешниот сопруг, актерот Орландо Блум го имаат синот Флин Кристофер.

Наводно, Миранда и нејзиниот вереник, милијардерот Еван Спигел, апстинираат од секс до својата венчавка. Имено, кога ја прашале манекенката дали наскоро планираат дете со Еван, таа се збунила:

Не, не сè уште, додека не се венчаме. Мојот партнер е традиционален. Мислам, не можеме ... чекаме." - изјавила Миранда.

Но, Кер за интервјуто за GQ се фалела со своите "сексуални авантури" од минатото.

Во авион имам доживеано многу оргазми. Сама, но и со партнер." - признала Миранда, која додала дека сексот ѝ е "омилена вежба".

Парот е во врска од јуни 2015. Спигел стана милијардер, благодарение на апликацијата Snapchat, чија вредност се проценува на повеќе од 20 милијарди евра.

Поврзани

Најнови вести

Коментари