Сексипилна како никогаш: Анастасија Ражнатовиќ во издание во кое не сме ја виделе (фото/видео)

Анастасија моментално се наоѓа во Дубаи, каде што ужива во сончање и капење, а сексипилни фотки не престанува да ги објавува.

Пеачката на себе носи минијатурно бикини, а покажува и како изгледа фотографирањето. Во еден момен ги симнува и прерамките.

 
 
 
View this post on Instagram

🧜🏼‍♀️ mermaid life 💧

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) onNov 18, 2018 at 5:00am PST

 

Нејзиното вајано тело пофалено е во коментарите а таа кратко само напишала: "Живот на сирена".

 
 
 
View this post on Instagram

The sun in my eyes makes me look grumpy.. but trust me, happiness is all I feel rn. SUN!!! 🥰

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) onNov 18, 2018 at 12:53am PST

 

 

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари