Секс во туш кабината во Задруга 2 (ВИДЕО)

Во последниве неколку дена, Александра Суботиќ и Давид Драгојевиќ имаа многу расправии, несогласувања, караници, кавги, паднаа грди зборови, а беа дури и на работт на физичка пресметка... Нивната врска е често на работ на пропаста, а една од темите за кои најмногу се дискутира и спори е недостатокот на секс.

Александра јавно призна дека не се сеќава кога таа и Давид имале секс за последен пат, но тоа се промени последната вечер.

По кавгата, двајцата завршија под тушот во бањата во дворот, каде што ги обновија своите страсти. Здрав секс – мир во куќа. Само до кога?

Поврзани

Најнови вести

Коментари