Тело - ремек дело

Сека има газе за медаљ!

Откако колешките покажаа какви атрибути имаат во бикини, дојде на ред и Сека Алексиќ да го открие својот раскош во пози во кои точно знае што треба да истакне.

Откако колешките покажаа какви атрибути имаат во бикини, дојде на ред и Сека Алексиќ да го открие својот раскош во пози во кои точно знае што треба да истакне.

Познатата фолкерка овојпат позирала со задникот во преден план, а фотките кои ги споделила на Инстаграм за само неколку часа собрале илјадници лајкови и коментари. 

Поврзани

Најнови вести

Коментари