Иако не сме навикнати да ја гледаме топлес, познатата пејачка Милица Тодоровиќ (30) денес ги изненади своите фанови на следбеници на социјалните мрежи со жешка фотографија.

Милица се соблече и го покажа своето инзвонредно тело, а оваа провокативна фотографија предизвика голем број на лајкови и коментари

Се разбира доминираат тие кои ја пофалија дека никогаш не изгледала подобро.

– Работевме нешто поразлично … Воодушевена сум од овие слики – напиша Тодоровиќ во описот на фотографијата на Инстаграм.

Милица пред само неколку денови се пофали со фотографии како тренира и како напорно работи да го има овој изглед кој сега го гледаме.

– Ја дотерав линијата, одев на јаки тренинзи. Тренирам дење и ноќе. Многу е интересно, а ноќните тренинзи вклучуваат склекови, рече таа