Хакери прават лом низ Холивуд

Се појавија нови голи славни девојки

Многу ѕвезди се најдоа во паника откако хакери влегле во компјутерите на славните дами и објавувале снимки кои не биле за очите во јавноста.

Американските таблоиди објавуваат дека „протекле" и интимните фотографии на Кејт Хадсон, Мајли Сајрус и Росарио Досон. Кејт на фотографијата седи облечена само во танга гакички, покажувајќи ги голите гради, додека Росарио Досон на своите фотографии е целосно голи.

Градите ги покажале и Витни Порт, Дијана Агрон, .А.Ј.Мичалка, Ивон Страховски, Суки Ватерхаус, Лили Рабе и Марин Ирелад.

Протекоа и форографии на манекенките Кејли Рорбах, како и актерката Карис Ван Хојтен, познат по улогата Мелисандра во серијата „Игра на тронови". Исто така, неодамна на интернет се појавија фотографии на Ема Вотсон, Деми Ловато и Аманда Сејфрид.

Поврзани

Најнови вести

Коментари