Што и се случува?

Се исушила! Северина никогаш не била вака слаба, фановите загрижени (фото)


Северина Којиќ своите фанови ги израдувала кога на својот Инстаграм објавила фотографии од Малдиви каде што таа со сопругот Игор и синот Александар биле на одмор.

Меѓутоа многумина забележале дека пеачката изгубила на килажа.

 
 
 
View this post on Instagram

Beauty and the beach 😀💙💚 #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) onJan 10, 2019 at 10:05am PST

 

Стресната 2018 година на Северина оставила траги, каде што се гледа дека ослабела, со што еден од фанови во своите коментари и порачал: "Убава си но да имаш пет килограми повеќе ќе бидеш уште по убава".

Поврзани

Најнови вести

Коментари