Саша Поповиќ ваков не сте го виделе: Хаос настанало кога таа запеала (видео)

Саша Поповиќ во гости ја повикал Јованка Реџепова, која заедно со директорот на Грабд направиле урнебес.

Имено, Саша Поповиќ подготвува големо изненадување во "Ѕвездите на Гранд", а Јованка заедно со него одржала генерална проба пред снимање.

Јованка ја препеала песната "Певам дању, певам ноќу', а сега Саша цело време давал ритам. Нејзината песната го понела, со што почнал да вика и игра, а како се изгледало во продолжение:

 
 
 
View this post on Instagram

Saša Popović napravio šou! Pogledajte kako izgleda direktor Granda kada ga pesma ponese 😀 #alonovine #sasapopovic

A post shared by Alo.rs (@alo_novine) onDec 4, 2018 at 7:15am PST

 

 

 

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари