Една од најзгодните српски водителки Сања Кужет покажала како изгледа нејзиниот луксузен стан во центарот на Белград.

Сања одлучила да сподели со свите следбеници како се подготвува за работа, како и тоа покрај сите обврски постигнува да води грижа за својот физички изглед.

Водителката објавила куса снимка на која може да се види во куса ноќница , после тренинг и туширање со маска на лице и во бадемантил, а на крај со лаптоп во тесен мини фустан.

Во оваа прилика таа открила делови од својот дом – спална соба со голем брачен кревет, убаво средено купатило, домашен мопед, и ував поглед од тераса.

permalink="https://www.instagram.com/reel/CfGhLCZIcsi/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading" data-instgrm-version="14" style=" background:#FFF; border:0; border-radius:3px; box-shadow:0 0 1px 0 rgba(0,0,0,0.5),0 1px 10px 0 rgba(0,0,0,0.15); margin: 1px; max-width:540px; min-width:326px; padding:0; width:99.375%; width:-webkit-calc(100% - 2px); width:calc(100% - 2px);">

Сања е мажена за Немања Живоиновиќ, со кого се забавувала во средно училиште, потоа раскинале, но после десет години повторно се сретнале и се вљубиле.