Порака која предизвика големо внимание: Душко Тошиќ и го честита на својата сопруга Јелена Карлеуша 40. роденден...

Јелена Карлеуша денес полни 40 години, а најмногу внимание привлече честитката од Душко Тошиќ.

Иако таа постојано се труди на своите најмили на емотивен и необичен начин да им честита роденден, пораката од Душко била многу јасна.

Покрај заедничката фотографија само кратко напишал "Happy Birthday" и додал срца од ружи, што ги изненади фановите на популарната пеачка.

Коментарите како и самата порака, биле доста романтични.

Поврзани

Најнови вести

Коментари