За бракот на Северина и Игор Којиќ се шпекулираше веќе подолго време. Според медиумите, пејачката има нова љубов и веќе подолго време не го посетува својот законски сопруг.

Денот на вљубените го поминаа одделно, барем колку што можеме да кажеме од Инстаграм.

Игор објави селфи и напиша: „Среќен Свети Трифун“, додека пејачката ги почести своите придружници со ново жешко видео.

View this post on Instagram

A post shared by Srb VIP (@srbija.v.i.p)