Плачење и поплава од солзи: После ова сите се прашуваат-Што и се случува на Лепа Брена? (видео)

Емоции кои разјадуват!

Најголемата музичка ѕвезда на просторот на бивша Југосласвија, Лепа Брена, премиерно го претстави својот најнов спот "Акако чу ја"

Спотот го режирал Харис Дубица, а песната авторски е потпишана од Марвиќ и Пеџа Меденица. Кадровите се снимени на три континенти – Европа, Азија и Америка.

На радост на фановите, спотот го виде светлото на денот.


Погледајте го во продолжение текстот...

Поврзани

Најнови вести

Коментари