Кубанско-американската пејачка Камила Кабељо (24) и нејзиното момче пејачот Шон Мендез деновиве уживаат во Мајами каде се фатени на плажа. Како што обично бива со светските ѕвезди, фотографиите веднаш го обиколија светот, а во центарот на вниманието се најде телото на пејачката

Камила е снимена во сино бикини, под кое и ѕирка стомачето и целулитот. Некои ја нападнале и сметаат дека не смее да се појавува во костим за капење, додека други ја поддржале женската реалност.

– Фала ви на љубовта вчера и денес. Ве сакам сите, порачала Камила и се заблагодарила. Инаку, таа во една прилика рече: Тажно е што многу тинејџерки и девојчиња растат во свет кој бара совршенство, а тоа не ни постои!