Ова не и требаше! Лидија Вукичевиќ изгледа како милион динари, но со новата фотка ја згрози јавноста

Секогаш одушевувала со провокативно издание, но овој пат направи исклучок.

Познатата глумица Лидија Вукичевиќ, важи за една од најубавите жени, која на одушевување на бројните фанови, и секојдневно ги радува своите следбеници на социјалните мрежи и Инстаграм со својата преубава слика.

Имено, една од најголемите обожователки на Инстаграм, кога домашната сцена е во прашање, не одолеала а да не го забележи моментот кога стоматолог и работи во устата и со инструмен кој ја впива плувачката од уста, што некои ги насмеа но некои ги згрози... и со право за една фигура од "милион динари".

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари