Актерката Оливија Вајлд сподели разголени фотографии од новата кампања каде позира топлес и само со рацете ги покри голите гради.

Вајлд (37), која е девојка на пејачот Хари Стајлс (27), сподели неколку фотографии од новата кампања на која работеше на социјалните мрежи, а во една од нив е целосно гола.

„Чистата убавина може да биде и валкана“, напиша Оливија, која може да се види како трие масло за тело по рацете.

Таа го покажа извајаното тело и позираше целосно гола на пешкир за плажа во природно издание и без шминка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olivia Wilde (@weloveoliviawilde)