Клои Кардашијан, која своевремено ја викаа „грдото пајче“ на семејството, стана зависничка од операции.

Таа ги шокирала фановите кога се појавила во емисијата што ја води Дру Баримор. Клои зборувала за финансиската ситуација и за тоа како сака да добие уште едно дете, но се чини дека никој не се фокусирал на нејзината приказна, туку на нејзиниот изглед.

Имено, фановите забележале дека Клои повторно била во посета на естетски хирурзи и дека нејзиниот нос е сѐ помал. Освен тоа, нејзините јаболчници се поизразени, вилицата е понагласена, а усните пополни.

 

Кога ќе се споредат фотографиите од пред 10 години, разликата е очигледна. Вака изгледала ријалити ѕвездата на почетокот од кариерата…