Новиот изглед на Моника Белучи ќе ве остави без зборови (ФОТО)

Прекрасната 54-годишна актерка ја обои косата за улогата во француската серија „Call My Agent", а со кратката руса коса, изгледа совршено.

Новиот изглед на Моника се појави на Инстаграм и воодушеви многу фанови.

Моника ја игра една од главните улоги во новата сезона на популарната француска серија со оригиналното име „Dix pour cent".

Фановите се восхитуваа на новата фризура, која ги потсети на легендарниот филм „Малена", кога долгата црна коса ја скрати и обои во црвена боја, а потоа стана русокоса.

Поврзани

Најнови вести

Коментари