Ноне го откачи Рајан, па објави СЕКС видео (ВИДЕО)

Велешката џебна Венера, Ноне Неделковска веќе извесен период е сингл и ужива во слободата. Пензионираната пејачка неодамна го откачи црномурестото момче Рајан со кого беше заедно неколку години, а наместо да тагува, Ноне по цел ден си се фотка за „Инстаграм" и позира на егзотични дестинациии кои ги посетува благодарение на крузерот на кој што работи.

Ноне од брод реши да се префрли на копно, барем на некое време и тоа во душата на Шпанија, во преубавата Валенсија.

Бидејќи е голем љубител на животните, таа одлучи да ја посети неверојатната зоошошка градина „Биопарк" и со своите следбеници на социјалните мрежи да сподели фотографии и видеа од доживувањето.

Меѓу поввеќето објави се најде и таква која ги насмеа сите оние што го посетија профилот на Ноне.

Имено, таа направи снимка од тоа како две големи желки имаат чин на парење, а пак Ноне не ги остави во приватност додека водат љубов и напиша: „Слушнете го нивниот звук кога водат љубов".

 
 
 
View this post on Instagram

No privacy 👀 Listen their sound of love making. A 😮 #turtlelove #turtlelife #explicit 😁 #wildandfree #zoo #bioparc

A post shared by Bonnie 🇲🇰 (@nona.bonnie) onOct 18, 2018 at 6:03am PDT

извор zase.mk

Поврзани

Најнови вести

Коментари