Нивес Целзиус ужива на одмор а нејзините обожаватели во нејзините бујни гради (фото)

Обожавателите на Нивес Целзиус овие денови доаѓаат на свое. Пеачката и глумицата се одмара на островот Силби, чита книги и се слика на радост на десетина илјада фанови на социјалните мрежи.

Нивес на Истаграм ги почастила со слики без шминка во костим за капење кој ги открива нејзините бујни гради. Сликата за неколку часа собрала 14 илјада лајка, а биле и оние кои приметиле дека Нивес држи книга во раце и прашале за која книга се работи

 

 

Kakav dan! ❤ #silba #familytime #samoprirodno #relaxing

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) onJun 20, 2018 at 4:42am PDT

Нивес секако се одлучила за мирен семеен одмор, а на Истаграм открива дека друштво и прават синот Леон и керкичката Таиша.

 

 

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари