Пејачката и инфлуенсер Нивес Целзиус повторно ги воодушеви следбениците на Инстаграм со нова провокативна објава. Имено, нејзините обожаватели кои ги има над 450.000 се навикнати пејачката често да ги чести со атрактивни фотографии, но овој пат отиде чекор понатаму.

 

Nives Celzijus

Глетката на градник од тантела многумина испоти, а бујните гради никого не оставија рамнодушен. Малку остана на фантазијата, а под фотографијата со голема брзина се редеа коментаторите во форма на пофалби.

Од друга страна, имаше и такви на кои ова издание не им се допадна и сметаат дека оди предалеку со прикажувањето на атрибутите. Дали ви се допаѓа или не оставаме да погледнете, па да оцените.