Ниевес објави фотографија на која позира на сонце, облечена само во мал сребрен градник и соодветна јакна. Назад во Бадиќ“, напиша Целзијус со фотографијата. Таа веднаш доби повеќе од 12.000 лајкови, а следбениците и упатија комплименти во коментарите.
Пејачката, писателка, инфлуенсер, а сега и актерка Нивес Целзијус повторно го забрзува пулсот со објави на социјалните мрежи. Ниевес објави фотографија на која позира на сонце, облечена само во мал сребрен градник и соодветна јакна.Назад во Бадиќ“, напиша Целзијус со фотографијата. Таа веднаш доби повеќе од 12.000 лајкови, а следбениците и упатија комплименти во коментарите.

„Викуваш лето“, „Бомба“, „Супер како и секогаш“, „Само сонцето не може да одолее да те грее“, ѝ напишале.
Ниевес неодамна објави фотографија на која позира во зелен дводелен градник. Бадиќ го истакна своето бујно деколте, а фотографијата им се допадна на многумина бидејќи за само неколку часа собра речиси 8.000 лајкови. Сликата собра и многу коментари, а многу следбеници и напишаа на 41-годишната девојка колку одлично изгледа. Но, имаше и негативни, особено од жените, а Ниевес веднаш им одговори.

Sićušni ili premali badić Nives Celzijus? Kako bilo, raskošnim oblinama  malo fali da ne poispadaju iz ovih krpica!

„Многу е невкусно за жена на твоја возраст“, ​​ѝ рекол една придружничка.