Нив двете не ги гледаме често! Ќерката и првата жена на Жељко Јоксимовиќ позирале заедно, интернер вжештен... (фото)

Ќерката на пеачот Мина објавила слика со мајкаи и направила вистинска бура на социјалните мрежи.

Пеачот Жељко Јоксимовиќ е во хармоничен брак со водителката Јована Јоксимовиќ со која има ќерки Ана и Срна , како и сим Коста, а од првиот брак со бившата сопруга Весна има ќерка Мина.

Првата жена на Жељко Весна, многу ретко се експонира во јавноста, па маклумина знаат како тааизгледа.

Меѓутоа неговата ќерка Мина објавила слика со мајкаи, која е вистинска убавица со што ги одушевила следбениците на социјалните мрежи кои ги преплавиле со комплименти.

 
 
 
View this post on Instagram

rucak sa mamom 💗 (that face kad nas roditelji teraju da se slikamo 😂)

A post shared by Mina Joksimović (@minajokssimovic) onAug 26, 2018 at 8:52am PDT


"Лепотици", "Мама е бомбона"... – биле само некои од коментарите на социјалните мржи.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари