Никогаш по сексипилна фотографија од Сека и Вељко

Сека Алексиќ никогаш не ја криела својата љубов кон сопругот Вељко, а ниту обратно. Каде и да се појават заедно, на крајно едноставен начин ја оправдуваат титулата на еден од најскладните двојки на српската естрада. Мистериозната и сексипилна фотографија ги воодушеви сите, па Сека само за неколку часа доби 11.000 лајкови . . .

 

😻

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) onAug 9, 2018 at 10:26am PDT

Поврзани

Најнови вести

Коментари