Пејачката Кристина Агилера снима нови песни во Мајами, каде во паузите кога не е во студио одмора. Она што  ги изненадило фановите е нејзиното тело.

Фановите коментирале дека повторно многу се здебелила, што е особено видливо на папарацо фотките на кои во преден план е нејзината позадина.

Инаку, Агилера во Мајами не е сама, туку со семејството – свршеникот Метју Ратлер и ќерката самер Рејн. Освен 5-годишната самер, која ја има со Метју, го има и синот Макс (11) од бракот со Џордан Братман.