Поп-ѕвездата Јелена Карлеуша моментално е на одмор во Дубаи, од каде со своите фанови веќе сподели неверојатни фотографии во бикини изданија.

Но, новите објави  ги возбудија сите.

Имено, ЈК објави како седи на работ од стаклен базен, а во преден план е нејзиниот задник, кој според многумина изгледа „нереално добро“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Обожавателите ја опсипуваа со комплименти во коментарите, а тоа го направија и оние кои претходно мислеа дека за позадината на сите фотографии е одговорен фотошоп.

Признавам, бев неверни Тома, но ова  е брутално “,” Еве за сите непријатели кои мислат дека ЈК си го фотошопира задникот, браво кралице “,” Изгледаш брутално “, , се само дел од коментарите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)