Се огласи Ноне:

Не сум трудна, дебела сум!

После шпекулациите дека е трудна, а кои се појавија како резултат на една нејзина објавена фотографија од одморот во Јамајка, на која и се гледа заоблено стомаче се огласи и поранешната пејачка Ноне:

- Луѓе, не сум трудна... дебела сум. Фала пријатно, напиша таа.

Ноне дебела не си, може си малку здебелена, ама тоа не значи дека не си слатка!

Поврзани

Најнови вести

Коментари