Најзгодната риба на Евровизија сега се појави во топлес и направи колективна хистерија!

Изгледа неодоливо и потсетува на славната пеачка Бијонсе

 За помалку од 24 часа собрала преки 90.000 лајкови и стотици комплименти.

Претставничката на Кипар и потенцијален победник на Евросонг 2018 ја залуди целата планета со својот настап.

Елени со својот настап го одушеви светот, а многумина се согласуваат дека изгледа неодоливо и потсетува на славната пеачка Бијонсе.

Згодната Кипранка повторно ги одушеви фановите објавувајќи фотки на Истаграм каде што позира топлес.

 

Sto #manofstatus που κυκλοφορεί ... @skoulos @manofstatus

A post shared by Eleni Foureira (@foureira) onNov 22, 2017 at 9:24am PST

- Бидете само свои, бидејќи ништо не постои посекси и поубаво од тоа - напишала Елени во опис на сликата со што направила хаос на социјалните мрежи.

 

За помалку од 24 часа собрала преку 90.000 лајкови и многу комплименти.

 

 

 

 

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари