За убаво нека е

На Нина Бадриќ и е Божиќ во август!

Нина Бадриќ баш ги изненади своите следбеници на Инстаграм 

И додека нејзините колешки се сликаат полуголи по плажи и на разно-разни егзотични дестинации Нина Бадриќ ја чека Нова Година!? Пејачката објавила фотка на која позира пред новогодишна елка. 

"Кај нас владее божично расположение", напишала Нина. 

Што ја навело на ова и дали само се шегувала или се фотографирала за некоја рекламна кампања не е познато?!

Поврзани

Најнови вести

Коментари