Раперката Карди Б (30) откри колку пари добила за настап од само 35 минути. Таа ја откри огромната цифра како одговор на провокацијата на еден корисник на Твитер дека настапува во „нечиј заеден двор“.

– Добив милион долари за настап на приватен настан на елитен банкар за 400 луѓе и тоа за само 35 минути. Размислете за тоа кога пишувате за оваа добитничка на Греми – се пофали раперката во сега избришаната објава на Твитер.

 

24sata

Фото: принтскрин 24сата.хр