Милица Тодоровиќ не смее да се соблече

Популарната и згодна пејачка Милица Тодоровиќ 15 часа седела на плажа во Црна Гора облечена во фармерки и маица.

Додека многумина и завидуваат на нејзиниот изглед, Милица оваа година не сака да се соблече во костум за капење бидејќи не е задоволна со својата линија. Инаку Милица Тодоровиќ важи за една од најзгодните пејачки.

Поврзани

Најнови вести

Коментари