Милица Павловиќ се соблече пред Аца Лукас (ВИДЕО)

Милица Павловиќ иако не е толку долго на естрадата, сепак секогаш знае да го привлече вниманието, но и да направи добра песна.

Овој пат, тоа беше со Аца Лукас, со кого го сними дуетот "Кидаш ме".Тие порачаа дека веруваат во оваа песна и дека се надеваат дека ќе најде пат до срцата на публика.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари