Американската актерка и модел Каруче Трен (33) се појави на роденденската забава на познатата пејачка Доџ Кат. Темата на забавата била подводниот свет,  па Каруче храбро одговорила на задачата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by karrueche ™ (@karrueche)

Актерката се појави во долг зелен проѕирен фустан со шлиц, а лесната креација всушност повеќе откриваше отколку што криеше.

Ја покажа својата фигура, го истакна затегнатото тело, а под фустанот облече танга и ги прекри градите со светкави циркони.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIM SHUI (@kimshuistudio)

Да потсетиме, Каруче беше во проблематична врска со раперот Крис Браун, а нивната врска беше честа тема во странскиот печат.