Бразилската манекенка и поранешна српска снаа Адријана Лима (40) објавила нова фотографија на Инстаграм на која е потполно гола. Имено, таа се фотографирала на месечина без долна облека, а сите можат да и го видат задникот.

Адријана со оваа објава ги истакнала облините, особено задникот и долгите нозе, а мажите велат дека изгледа преубаво.

– Кога ќе се сретнат две Месечини, напишала Лима во описот на објавата.

А следбениците искоментирале – „Презгодна“, „Какво тело“, „Ми го поткрена расположението“, „Дива“, „Би запалила олимписки оган“…

Еве ја фотката, па проценете дали фановите се во право: