Лила не е само ТВ личност на годината - СОВРШЕНА Е (ВИДЕО)

Мини здолниште коe открива совршени нозе, речиси гол грб кој е повеќе од секси, Лила вечерва изгледаше STEAMY на наградите на Story, каде што се закити со уште една во десетиците награди за најпопуларно ТВ лице во Македонија, во ексклузивната креација на Елена Лука.

Браво Лила, совршена си :)

 Благодарам Story за признанието "ТВ ЛИЧНОСТ НА ГОДИНАТА " ❤️ благодарам Сител и дечките од продукцијата на "СЕ ИЛИ НЕШТО" и мојата омилена дизајнерка Elena Pandeva i нејзината модна куќа Elena Luka ❤️ и мојот Vladimir Trajkovski оваа награда ВИ ја посветувам ВАМ драги мои пријатели кои сите овие години ме поддржувате и храбрите . Да ВЕ нема Вас ќе ме немаше и мене ❤️❤️❤️ - напиша Лила на нејзините профили на социјалните мрежи на кои апсолутно доминира, со повеќе стотици илјади следбеници и фанови.

Поврзани

Најнови вести

Коментари