Лила Филиповска со проѕирен фустан ги собра сите погледи

Македонската водителка Лила Филиповска успева да го привлече вниманието со секоја нејзина појава и објава на социјалните мрежи.

Овој пат таа ги изненади фановите со фотографија на која е облечена во црн, проѕирен фустан, кој го покрива само потребното.

Дефинитивно со овој изглед Лила го привлекла вниманието само кон себе и сите ги оставила со подзинати усти. Погледнете:

Поврзани

Најнови вести

Коментари