Се има се може – ова дефинитивно важи за Лепа Брена, која иако се уште што се вели не почнала летната сезона, не е прибрана дома и оди од одмор на одмор. Најновата дестинација и е Дубаи, од каде веќе објави фотка во костим за капење.

Пејачката на фотографијата позира на јахта, а во преден план и се долгите и витки нозе на кои и завидуваат многу помлади дами за што сведочат и коментарите под објавата.