Некој можел и да настрада

Лепа Брена го покажала хаосот кој се случил во нејзиниот дом!

Пејачката фотографијата ја направила во својата вила на Бежаниска коса, откако малку невремето се потсмирило.

"Ирма малку дојде и во нашиот двор. Ветрот го фрли кошот во базенот", Лепа Брена им се пожалила на своите пријатели на Инстаграм со фотка направена по затсиноќешното невреме што го зафати Белград.

Пејачката фотографијата ја направила во својата вила на Бежаниска коса, откако малку невремето се потсмирило. За среќа, други штети нема бидејќи сепак временските неприлики во Србија не се ни приближно со она што се случува на Флорида каде пејачката има куќа.

Брена има вила во Саут бич, елитен кварт во Мајами во која живееја Стефан и Филип за време на студиите, а откакко се вратија во Србија сега истата им служи само за одмор. Наводно, според информациите кои Брена ги добила од соседите, вилата претрпела силен удар под налет на ураганот Ирма и била направена голема материјална штета.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари