Лејди Гага (35) овој пат не ги полуде обожавателите со нова песна, туку со видео во кое излегува од базенот облечена во оскудно бикини.

Таа објави кратко видео на Инстаграм, а портокаловото бикини и големото деколте им се допаднаа на следбениците.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga)

Таа „заработи“ над два милиони лајкови и бројни коментари од обожувателите кои беа фасцинирани од нејзиниот изглед.