Водителката Ана Радуловиќ го привлекува вниманието на многумина со својот атрактивен изглед, но таа стана и дел на „Ѕвездите на Гранд“.

Поради заводливиот изглед таа е многу популарна и на социјалните мрежи. Сепак, не толку добра вест за многу мажи е тоа што срцето на Ана го освои пејачот Мирче Радуловиќ, кој стана познат а благодарение на „Ѕвездите на гранд“ во 2012 година.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Radulovic (@ana_radulovic_)

– Тој е мојот најголем критичар. Ние навистина немаме таков проблем. Кога не му се допаѓа нешто што го носам, полудувам, но тогаш знам дека најискрено ми кажува. Ми доаѓа прашање „Како ми одговара ова, но искрено?“ И тој ми вели: „Подобро да не кажам“. И затоа кога ме фали, тоа е тоа – изјавила Ана во една прилика.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Radulovic (@ana_radulovic_)