Кога можат цареви и кралеви, може и таа! Неда Украден објавила слика со бившиот претседател (Фото)

Пеачката објавила фотографија и коментар кои предизвикале коментари на социјалните мрежи.

Пеачката Неда Украден на својот Инстаграм објавила фотографија на која позира пред сликата на бившиот претседател на СФРЈ Јосип Броз Тито, на која додала интересен коментар.

 

- Како да не си бил на Бриони, ако не се сликаш со Тито, кога можела кралицата Елизабета, Фидел Кастро, цареви, кралеви, претседатели, Софија Лорен, Павароти... Можам и јас – порачала Неда.

Поврзани

Најнови вести

Коментари