Ќерките на Шабан ја кренаа кафеаната на нозе - погледнете на кого личат овие убавици

Шабан Шаулиќ е во брак со Гоца Шаулиќ и имаат три деца, од кои од нив најпозната во јавноста е Илда.

Илда Шаулиќ ја покажа на сите фотографијата со сестрата Санела, која е во долгогдишен брак со фудбалерот Зоран Мирковиќ, а за изгледот на социјалните мрежи добија многу комплименти...

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари